• Alsóbodoki Magyar Tannyelvű Vállalkozói Magán Szakközépiskola
  • Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium
  • Piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
  • Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
  • Győri Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ
  • Somorjai Madách Imre Gimnázium
  • Balassagyarmati Mikszáth Kálmán Szakközépiskola
  • Győri SZSZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnázium
  • Soproni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium
  • Balassagyarmati Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
  • Hidaskürti Magán Szakközépiskola
  • Soproni Eötvös József Evangélikus Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
  • Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Balatonfüredi Széchényi Ferenc Tagintézménye
  • Ipolysági Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola
  • Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola és Gimnázium
  • Bátorkeszi Magán Szakközépiskola
  • Ipolysági Szakközépiskola
  • Szenci Magyar Tannyelvű Gimnázium és Vállalkozói Középiskola
  • Búcsi Ifjúsági Szervezet
  • Ipolysági Szondy György Gimnázium
  • Szentendrei Ferences Gimnázium
  • Diószegi Magán Szakközépiskola
  • Kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
  • Szentendrei Református Gimnázium
  • Dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskola
  • Kisbéri Táncsics Mihály - Bánki Donát Szakgimnázium és Szakközépiskola
  • Szombathelyi ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  • Dunaszerdahelyi MTNy Magán Gimnázium
  • Komáromi Ipari Szakközépiskola
  • Szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
  • Dunaszerdahelyi MTNy Magán Szakközépiskola
  • Komáromi Marianum Egyházi Gimnázium
  • Tapolcai Ifjúsági Szervezet - TISZ
  • Dunaszerdahelyi Műszaki Szakközépiskola
  • Komáromi Selye János Gimnázium
  • Tatabányai Árpád Gimnázium
  • Dunaszerdahelyi Szakközépiskola, Szabó Gyula 21.
  • Komáromi TSZC Kultsár István Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Tatabányai Mikes Kelemen Szakközépiskola
  • Dunaszerdahelyi Vámbéry Ármin Gimnázium
  • Lévai Czeglédi Péter Református Gimnázium
  • Udvardi Szakközépiskola
  • Érsekújvári Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola
  • Mezőörsi Magyar Műhely ÁMK Gimnázium
  • Váci Piarista Gimnázium
  • Érsekújvári Kereskedelmi Akadémia
  • Mosonmagyaróvári Piarista Általános Iskola és Középiskola
  • Várpalotai Thuri György Gimnázium
  • Érsekújvári Pázmány Péter Gimnázium
  • Nagymegyeri Kereskedelmi Akadémia és Corvin Mátyás Magyar Tannyelvű Gimnázium
  • Veszprémi Padányi Bíró Márton Gimnázium
  • Esztergomi Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskola
  • Nagymegyeri Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola (Hidaskürt)
  • Zalaegerszegi Ady Endre Gimnázium
  • Esztergomi Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium
  • Ógyallai Építőipari Szakközépiskola
  • Zalaegerszegi Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  • Galántai Kodály Zoltán Gimnázium
  • Oroszlányi Ifjúsági
  • Zalaegerszegi SZC Csány László Szakgimnáziuma - "Csányos diákok"
  • Gútai Nagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont
  • Pannonhalmi Bencés Gimnázium
  • Zalaegerszegi SZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Győri Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
  • Pápai Református Kollégium Gimnáziuma
  • Zselízi Comenius Gimnázium
  • Győri Kazinczy Ferenc Gimnázium
  • Párkányi Gimnázium
  • Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium