• Aklihegyi Ifjúsági
  • Gyöngyösi Vak Bottyán János Katolikus Szakgimnázium és Kollégium
  • Nagyváradi Szent László Római Katolikus Gimnázium
  • Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
  • Hajdúböszörményi BSZC Veress Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Nyírbátori MSZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Aszódi VSZC Petőfi Sándor Gimnáziuma, Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma
  • Hajdúdorogi Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
  • Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
  • Baróti Szabó Dávid Iskolaközpont
  • Hajdúnánási Ifjúsági
  • Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium
  • Beregszászi 3. Számú Zrínyi Ilona Középiskola
  • Hatvani Bajza József Gimnázium
  • Nyíregyházi Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
  • Beregszászi 4. Számú Kossuth Lajos Középiskola
  • Hatvani Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
  • Nyíregyházi Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  • Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
  • Hosszúmezői Ifjúsági
  • Ózdi József Attila Gimnázium
  • Beregszászi II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézmény - Rákóczi Turuljai
  • Karácsfalvai Sztojka Sándor Görög Katolikus Líceum
  • Pásztói Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium
  • Besztercei Ifjúsági
  • Kassai Márai Sándor Gimnázium
  • Pásztói Zsigmond Király Iskola
  • Bethleni Ifjúsági
  • Kassai Szakkay József Szakközépiskola
  • Péterfalvai Református Líceum
  • Borsi Tamási Áron Mezőgazdasági és Ipari Szakképző Iskola
  • Királyhelmeci Gimnázium
  • Polgári BSZC József Attila Gimnáziuma és Szakképző Iskolája
  • Brassói Áprily Lajos Főgimnázium
  • Kisgejőci Egry Ferenc Középiskola
  • Putnoki Serényi Béla Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola
  • Budapesti Kempelen Farkas Gimnázium
  • Kisvárdai Szent László Katolikus Szakközépiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
  • Rimaszombati Tompa Mihály Református Gimnázium
  • Budapesti Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
  • Kolozsvári Apáczai Csere János Elméleti Líceum
  • Rozsnyói Safárik Gimnázium
  • Budapesti Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola
  • Kolozsvári Báthory István Elméleti Líceum
  • Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
  • Budapesti Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
  • Kolozsvári Brassai Sámuel Elméleti Líceum
  • Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
  • Budapesti Móricz Zsigmond Gimnázium
  • Krasznai Cserey Technológiai Líceum
  • Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma
  • Budapesti Németh László Gimnázium
  • Máramarosszigeti Leőwey Klára Elméleti Líceum
  • Sátoraljaújhelyi Georgikon Görögkatolikus Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
  • Budapesti Puskás Tivadar Távközlési Technikum
  • Margittai Horváth János Elméleti Líceum
  • Sátoraljaújhelyi V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium
  • Budapesti Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
  • Maroshévízi "Urmánczy Nándor" Ifjúsági
  • Segesvári Mircea Eliade Főgimnázium
  • Budapesti Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
  • Marosvásárhelyi Bolyai Farkas Líceum
  • Sepsiszentgyörgyi Székely Mikó Református Kollégium
  • Budapesti Szent István Gimnázium
  • Marosvásárhelyi Elektromaros Technológiai Líceum
  • Szamosújvári Kemény Zsigmond Elméleti Líceum
  • Budapesti Szent Margit Gimnázium
  • Marosvásárhelyi II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Teológiai Líceum
  • Szamosújvári Szórványkollégium
  • Budapesti Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium
  • Marosvásárhelyi Mihai Eminescu Pedagógiai Líceum
  • Szászrégeni középiskolák
  • Budapesti Veres Pálné Gimnázium
  • Marosvásárhelyi Református Kollégium
  • Szászrégeni Lucian Blaga Technologia Liceum
  • Csapi 2. sz. Széchenyi István Középiskola
  • Marosszentgyörgyi Ifjúsági
  • Szászrégeni Petru Maior Technológiai Líceum
  • Csepei Középiskola
  • Mezőkaszonyi Arany János Líceum - "Patrióták"
  • Szatmárnémeti Aurel Popp Művészeti Líceum
  • Csíkdánfalvi Petőfi Sándor Iskolaközpont
  • Mezővári II. Rákóczi Ferenc Középiskola
  • Szatmárnémeti Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum
  • Csíkszeredai Kós Károly Szakközépiskola
  • Miskolci Avasi Gimnázium
  • Szatmárnémeti Kölcsey Ferenc Főgimnázium
  • Csíkszeredai Segítő Mária Római Katolikus Gimnázium
  • Miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
  • Szeben megyei ISZ
  • Debreceni "ÉPÍTECH" Ifjúsági szervezet - Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája
  • Miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium
  • Szécsényi Lipthay Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola
  • Debreceni Cívis Discipuli
  • Miskolci Herman Ottó Gimnázium
  • Székelyhídi Petőfi Sándor Elméleti Líceum
  • Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
  • Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola
  • Székelykeresztúri Berde Mózes Unitárius Gimnázium
  • Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Szakgimnáziuma
  • Miskolci Lévay József Református Gimnázium
  • Székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnázium
  • Debreceni SZC Vegyipari Szakgimnáziuma
  • Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Székelykeresztúri Zeyk Domokos Technológiai Líceum
  • Dési Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium
  • Miskolci SZC Kós Károly Építőipari Szakgimnáziuma
  • Székelyudvarhelyi Baczkamadarasi Kis Gergely Református Kollégium
  • Dévai Téglás Gábor Elméleti Líceum
  • Munkácsi II. Rákóczi Ferenc Középiskola
  • Székelyudvarhelyi Bányai János Műszaki Szakközépiskola
  • Dicsőszentmártoni Ifjúsági
  • Munkácsi Szent István Líceum
  • Székelyudvarhelyi Benedek Elek Pedagógiai Líceum
  • Egri Eventus Üzleti, Művészeti Középiskola
  • Nagybányai Németh László Líceum
  • Székelyudvarhelyi Dr. Palló Imre Művészeti Líceum
  • Egri IQ Pont Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakiskola
  • Nagyberegi Református Líceum
  • Székelyudvarhelyi Eötvös József Szakközépiskola
  • Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Nagydobronyi Középiskola
  • Székelyudvarhelyi Tamási Áron Gimnázium
  • Egri SZC Kereskedelmi, Mezőgazdasági, és Vendéglátóipari Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
  • Nagydobronyi Református Líceum
  • Szerencsi Szakképzési Centrum Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Egri SZC Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium
  • Szilágysomlyói Ifjúsági Szervezet
  • Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  • Nagykágyai 1. Számú Szakközépiskola
  • Szovátai Ifjúsági
  • Erdőszentgyörgyi Szent György Iskolaközpont
  • Nagykaposi Energetikai Szakközépiskola
  • Técsői Hollósy Simon Középiskola
  • Érmihályfalvi 1. számú Mezőgazdasági Főgimnázium
  • Nagykaposi Gimnázium
  • Técsői Magyar Tannyelvű Református Líceum
  • Fehérgyarmati KSZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
  • Nagykárolyi Elméleti Líceum
  • Tiszasalamoni Ifjúsági
  • Feketeardói Középiskola
  • Nagykárolyi Simion Bărnuţiu Szakközépiskola
  • Tokaji SZSZC Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
  • Felsőzsolcai Ifjúsági
  • Nagymuzsalyi Középiskola
  • Tordai Jósika Miklós Elméleti Líceum
  • Füleki Gimnázium
  • Nagyszalontai Arany János Elméleti Líceum - Csonkatornyi Baglyok
  • Tornaljai Gimnázium
  • Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium
  • Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum
  • Ungvári Dayka Gábor Középiskola
  • Gödöllői Református Líceum Gimnázium és Kollégium
  • Nagyváradi Iosif Vulcan Főgimnázium
  • Ungvári Magyar Tannyelvű Drugeth Gimnázium
  • Gyergyószentmiklósi Batthyányi Ignác Technikai Kollégium
  • Nagyváradi Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium
  • Viski Kölcsey Ferenc Középiskola
  • Gyergyószentmiklósi Salamon Ernő Elméleti Líceum
  • Nagyváradi Mihai Eminescu Főgimnázium
  • Zápszonyi Ifjúsági Szervezet
  • Gyimesfelsőloki Római Katolikus Szent Erzsébet Gimnázium
  • Nagyváradi Művészeti Líceum
  • Zetelaki Dr. P. Boros Fortunát Elméleti Középiskola