Folyamatosan érkeznek a Rendhagyó Diákutaztatási Programra a pályázatok.

154 iskola és 10 helyi szervezet már nyert!

 
Sorszám Iskola Útvonal
DUR/2020/1 Ferences Gimnázium Szentendre - Hatvan - Recsk - Hortobágy - Szentendre
DUR/2020/2 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár-Szolnok-Budapest-Szolnok-Tiszaföldvár
DUR/2020/3 Szent Margit Gimnázium Budapest-Salgótarján-Budapest
DUR/2020/4 Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium Dorog - Eger - Recsk - Dorog
DUR/2020/5 Gourmand Vendéglátóipari, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Gimnázium Budapest-Kőszeg-Szombathely (szállás)-Felsőcsatár-Budapest
DUR/2020/6 Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma Keszthely-Győr-Mosonmagyaróvár-Győr-Keszthely
DUR/2020/7 Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét - Jászberény - Recsk - Salgótarján - Somoskőújfalu - Kecskemét
DUR/2020/8 Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorkeszi Alsósztregova, Szklabonya
DUR/2020/9 Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Eger-Budapest-Székesfehérvár-Várpalota-Királyszállás
DUR/2020/10 Gourmand Vendéglátóipari, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Gimnázium Budapest
DUR/2020/11 Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szentes-Szolnok-Kenderes-Szolnok-Szentes
DUR/2020/12 Mátészalkai SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Mátészalka-Kisvárda-Sátoraljaújhely
DUR/2020/13 Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Debrecen - Gyöngyös - Recsk - Gyöngyös - Budapest - Debrecen
DUR/2020/14 Bálicsi Intergációs Nevelési - Oktatási Központ Általános Iskola Szakiskola Pécs- Budapest
DUR/2020/15 Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona Debrecen-Tokaj-Tarcal-Tokaj-Tiszalök-Debrecen
DUR/2020/16 Kandó Kálmán Informatikai Technikum Miskolc-Nyíregyháza-Debrecen- Szolnok-Tiszafüred-Eger-Ózd- Miskolc
DUR/2020/17 PREMIER MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM Békéscsaba - Recsk - Sátoraljaújhely - Békéscsaba
DUR/2020/18 Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium Kiskunfélegyháza - Recsk - Balassagyarmat - Vác - Csömör - Kiskunfélegyháza
DUR/2020/19 Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola  Pécsvárad, Pécs, Mánfa 
DUR/2020/20 Marosvásárhelyi Református Kollégium  Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csłkszereda-Marosvásárhely
DUR/2020/21 Kecskeméti Református Gimnázium Kecskemét-Jászberény-Gyöngyös-Recsk-Salgótarján-Somoskőújfalu-Hatvan-Kecskemét
DUR/2020/22 Lovassy László Gimnázium Veszprém-Sopron-Veszprém
DUR/2020/23 Mátészalkai SZC Déri Miksa Szakgimnázium Mátészalka-Szeged-Mátészalka
DUR/2020/24 MIRCEA ELIADE FŐGIMNÁZIUM - SEGESVÁR Segesvár-Székelyudvarhely-Csíkszereda-Csíksomlyó-Gyimesbükk-Segesvár
DUR/2020/25 Szterényi József Szakgimnázium és Szakközépiskola Monor-Kisnána-Sirok-Recsk- Monor
DUR/2020/26 Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum Karácsfalva-Munkács-Alsóverecke-Pilipec
DUR/2020/27 Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Gimnázium Balassagyarmat-Szerencs-Rakamaz-Muhi-Balassagyarmat
DUR/2020/28 Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium Kiskunhalas-Székesfehérvár-Várpalota-Királyszállás-Kiskunhalas
DUR/2020/29 Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum Karácsfalva-Ungvár-Karácsfalva
DUR/2020/30 Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum Karácsalva, Huszt, Felső Szinevér, Vereckei Hágó, Munkács, Beregszász, Karácsalva
DUR/2020/31 Szent Margit Gimnázium Budapest- Recsk-Salgótarján- Somoskőújfalu-Somoskő- Budapest
DUR/2020/32 Marosvásárhelyi Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csłkszereda-Marosvásárhely
DUR/2020/33 Szent Margit Gimnázium Budapest-Kistarcsa-Tiszaszentimre-Hortobágy-Kónya-Kócsújfalu-Budapest
DUR/2020/34 Székelyudvarhelyi Tamási Áron Gimnázium Székelyudvarhely-Csíkszereda- Madéfalva-Csíkszentdomokos-Csíkszereda - Csíkszépvíz - Gyímesbükk - Borospataka- Hidegség - Csíkszereda- Székelyudvarhely
DUR/2020/35 Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Győr- Szentendre
DUR/2020/36 Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium Győr- Szentendre
DUR/2020/37 Szekszárdi SZC I. István Szakképző Iskolája Paks-Budapest-Vác-Budapest-Paks
DUR/2020/38 Siófoki SZC Bacsák György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Fonyód-Balatonberény-Keszthely
DUR/2020/39 Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum Karácsfalva-Nagyszőlős-Huszt-Iza-Karácsfalva
DUR/2020/40 MSZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum Miskolc- Szeged
DUR/2020/41 Rozsnyói Safarik Pál József Gimnázium Alsósztregova - Mikszátfalva- Ipolynyék - Ipolyság-  Selmecbánya- Zólyom - Rimaszombat - Rozsnyó
DUR/2020/42 Szovátai Ifjúsági Marosvásárhely, Brassó,Sinaia, Brand
DUR/2020/43 Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola Kaposvár-Budapest-Kaposvár
DUR/2020/44 Déli ASzC Jánoshalmai Mezőgazdasági Technikum, Szakközépiskola  Jánoshalma-Kecskemét-Budapest
DUR/2020/45 Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Technikum és Kollégium Fehérgyarmat-Mátészalka Eger-Recsk Mátészalka Fehérgyarma
DUR/2020/46 Szászrégeni Petru Maior Technológiai Líceum Szászrégen-Szováta-Székelyudvarhely-Csíkszereda-Gyimesbükk-Csíkszereda-Gyergyószentmiklós-Maroshéviz-Szászrégen
DUR/2020/47 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár-Kunszentmárton-Szentes-Hódmezővásárhely-Szeged
DUR/2020/48 Hámori András Technikm és Szakképző iskola Tiszafüred-Budapest-Tiszafüred
DUR/2020/49 Székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnázium Székelykeresztúr-Kézdivásárhely-Gelence-Székelykeresztúr
DUR/2020/50 II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfúkú Szakképzési Intézet Beregszász-Szolyva-Verecke-Felsőgereben-Beregszentmiklós-Beregszász
DUR/2020/51 Tiszapéterfalvi Református Líceum Dercen - Péterfalva -Tiszaújlak-  Nagyszőlős - Huszt - Alsókalocsa - Szinevéri- tó - Szolyva - Beregvár - Szentmiklós - Munkács - Beregszász - Péterfalva -Dercen
DUR/2020/52 Komáromi Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Iskolaközpont Komárom (Komárno) - Várhosszúrét - Krasnahorka - Kassa - Betlér - Alsósztregova - Komárom (SK)
DUR/2020/53 Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakgimnázium Békéscsaba-Recsk-Bogács-Eger
DUR/2020/54 Nagymegyeri Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola  Nagymegyer - Szered - Nagyszombat - Nagymegyer
DUR/2020/55 Beregszászi 4-es Számú Kossuth Lajos Általános Iskola és Középiskola Dercen-Beregszász-Verebes-Felsőgereben-Szolyva-Beregvár-Munkács-Beregszász-Dercen
DUR/2020/56 Beregszászi 4-es Számú Kossuth Lajos Általános Iskola és Középiskola Dercen-Beregszász-Verebes-Felsőgereben-Szolyva-Beregvár-Munkács-Beregszász-Dercen
DUR/2020/57 Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest-Székesfehérvár-Isztimér-Budapest
DUR/2020/58 Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Budapest - Székesfehérvár - Isztimér -Székesfehérvár- Budapest
DUR/2020/59 Rákóczi Szövetség Nagymuzsalyi Hagyományőrző Egyesülete Dercen-Nagymuzsaly-Beregszász-Munkács-Beregszentmiklós-Szolyva-Felsőverecke, -Nagymuzsaly-Dercen
DUR/2020/60 Nagymuzsalyi Általános Iskola és Középiskola Dercen-Nagymuzsaly-Beregszász-Munkács-Beregszentmiklós-Szolyva-Felsőverecke, -Nagymuzsaly-Dercen
DUR/2020/61 Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma  Záhony-Sátoraljaújhely-Sárospatak-Záhony
DUR/2020/62 Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum Karácsfalva-Beregszász-Munkács-Ungvár-Munkács-Beregszász-Karácsfalva
DUR/2020/63 Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola Szeged-Hódmezővásárhely-Szentes-Szarvas-Szentes-Hódmezővásárhely-Szeged
DUR/2020/64 Érsekújvári Pázmány Péter Gimnázium Érsekújvár-Szered-Nagyszombat
DUR/2020/65 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Cegléd-Bp-Székesfehérvár-Nagykanizsa
DUR/2020/66 Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium Várpalota, Veszprém, Sopron, Nagycenk, Pannonhalma
DUR/2020/67 Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény, Recsk, Sirok, Hajdúböszörmény
DUR/2020/68 Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium Emeletes busszal 2 osztály: Pannonhalma - Recsk - Pannonhalma
DUR/2020/69 Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium Emeletes busszal 2 osztály: Pannonhalma - Recsk - Pannonhalma
DUR/2020/70 Pásztói Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium Pásztó-Ópusztaszer-Pásztó
DUR/2020/71 Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma Fehérgyarmat-Mátészalka-Budapest Mátészalka-Fehérgyarmat
DUR/2020/72 Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakgimnázium Békéscsaba-Orosháza-Hódmezővásárhely-Szeged-Békéscsaba
DUR/2020/73 Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola Kaposvár-Pákozd-Székesfehérvár-Kaposvár
DUR/2020/74 Szonoki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Technikum Szolnok-Budapest_Szolnok
DUR/2020/75 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Baja-Szarvas-Makó-Szeged-Baja
DUR/2020/76 Baranya Megyei SZC II BélaTechnikum Pécs-Pécsvárad-Tác-Székesfehérvár-Pákozd-Pécs
DUR/2020/77 Nagykárolyi Simion Bărnuţiu Technológiai Líceum Nagykaroly-Szatmar-Szinervaralja-Kolto-Maramarossziget-Szaplonca-Avasfelsofalu-Sarkoz-Nagykaroly
DUR/2020/78 Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika-Nyíregyháza-Máriapócs- Nyírbátor-Miskolc-Kazincbarcika
DUR/2020/79 Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Budapest
DUR/2020/80 Tompa Mihály Magyar Tannyelvű Református Gimnázium Rimaszombat - Lőcse - Késmárk - Nagyőr - Rimaszombat
DUR/2020/81 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár - Budapest - Tiszaföldvár
DUR/2020/82 Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény - Miskolc - Hajdúböszörmény
DUR/2020/83 Kárpátaljai Magyar Diákok és Fiatal Kutatók Szövetsége Ungvár - Alsóverecke - Fölöpfalva - Beregvár - Bene - Ungvár
DUR/2020/84 Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba-Pákozd-Nadap-Lovasberény-Vérteskozma-Várgesztes-Aba
DUR/2020/85 Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola Pannonhalma-Keszthely-Szigliget-Pannonhalma
DUR/2020/86 Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba-Kiskunmajsa-Ópusztaszer-Aba
DUR/2020/87 Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium Budapest - Esztergom - Péliföldszentkereszt - Budapest
DUR/2020/88 Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium Budapest - Komárom - Péliföldszentkereszt - Budapest
DUR/2020/89 NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium Nagykanizsa-Esztergom-Visegrád-Budapest-Nagykanizsa
DUR/2020/90 Horváth Mihály Gimnázium Szentes-Kecskemét-Budapest-Kecskemét-Szentes
DUR/2020/91 Szegedi Kis István Református Gimnázium Békés-Gyomaendrőd-Mezőtúr-Szolnok-Jászberény-Gyöngyös-Mátraháza-Recsk-Poroszló-Füzesabony-Békés
DUR/2020/92 Szepsi Boldog Salkaházi Sára Magyar Tannyelvű Egyházi Alapiskola Szepsi-Szalánc-Sátoraljaújhely-Királyhelmec-Nagykapos-Nagyszelmenc és vissza
DUR/2020/93 Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola Pannonhalma-Szombathely-Szentgotthárd-Keszthely- Pannonhalma
DUR/2020/94 Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Technikum Tokaj - Recsk - Eger - Tokaj
DUR/2020/95 Baranya Megyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium Pécs-Pécsvárad-Bátaszék-Baja-Pécsvárad-Pécs
DUR/2020/96 Marosvásárhelyi Református Kollégium Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csíkszereda-Marosvásárhely
DUR/2020/97 Baranyai Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum Pécs - Budapest - Pécs
DUR/2020/98 Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola Szekszárd-Recsk-Eger-Szekszárd
DUR/2020/99 Szekszárdi Garay János Gimnázium Szekszárd-Szeged-Ópusztaszer-Szekszárd
DUR/2020/100 Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény-Gödöllő-Recsk-Hortobágy-Hajdúböszörmény
DUR/2020/101 Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnázium Tokaj-Bódvaszilas-Tokaj
DUR/2020/102 Pécsi SZC II. Béla Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Pécs-Pécsvárad-Lakitelek-Kecskemét-Pécsvárad-Pécs
DUR/2020/103 Északi Agrárszakképzési Centrum Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Mátrafüred-Budapest-Tatabánya- Budapest- Mátrafüred
DUR/2020/104 Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium Budapest-Gárdony-Pákozd-Gárdony-Budapest
DUR/2020/105 Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Békéscsaba-Kondoros-Szarvas-Békésszentandrás-Szarvas-Békésszentandrás-Békéscsaba
DUR/2020/106 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Baja-Mohács-Siklós-Szigetvár
DUR/2020/107 Mezőhegyesi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium Mezőhegyes-Budapest-Mezőhegyes
DUR/2020/108 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár-Gyöngyös-Recsk- Tiszaföldvár
DUR/2020/109 Tatabányai SZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tata - Székesfehérvár - Tihany
DUR/2020/110 Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégiumi Ajka-Felsőcsatár-Kőszeg-Sopron-Hegykő-Ajka
DUR/2020/111 Baranya Megyei SZ C II. Béla Technikum Pécs-Pécsvárad- Tác- Székesfehérvár- Pákozd-Pécs
DUR/2020/112 Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művésti Iskola Aba-Budapest-Aba
DUR/2020/113 Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Pilisszentiván - Piliscsaba - Ipolytarnóc - Balassagyarmat - Piliscsaba - Pilisszentiván
DUR/2020/114 Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Békéscsaba-Jászberény-Gyöngyös-Parád-Recsk-Eger-Szépasszonyvölgy és vissza
DUR/2020/115 Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma Nyíregyháza- Budapest-Nyíregyháza
DUR/2020/116 Váci SZC Petzelt József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Szentendre-Zebegény-Vác-Szentendre
DUR/2020/117 Tolnai Megyei SzC. Perczel Mór Technikum és Kollégium Bonyhád - Pákozd
DUR/2020/118 II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakgimnázium Kiskunhalas-Veszprém
DUR/2020/119 Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskola Gyöngyösoroszi - Sárospatak - Gyöngyösoroszi
DUR/2020/120 Nagydobronyi Általános Iskola és Középiskola Nagydobrony-Felsőgereben-Felsőverecke-Nagydobrony
DUR/2020/121 Mezővári II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Középiskola Dercen-Vári-Munkács-Szolyva-Vereckei-hágó-Felsőgereben-Beregszentmiklós-Vári-Dercen
DUR/2020/122 Horváth Mihály Gimnázium Szentes-Budapest-Budai hegység-Szentes
DUR/2020/123 Horváth Mihály Gimnázium Szentes, Kiskunfélegyhaza, Budapest,  Kiskunfélegyháza, Szentes
DUR/2020/124 Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény-Sátoraljaújhely-Megyer-hegyi tengerszem-Hajdúböszörmény
DUR/2020/125 Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium Csurgó-Nagykanizsa-Székesfehérvár-Budapest
DUR/2020/126 Nagyberegi Református Líceum Nagybereg - Sztarij Szambir - Lemberg - Nagybereg
DUR/2020/127 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium Budapest - Recsk - Eger - Budapest
DUR/2020/128 Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda-Recsk-Gyöngyös-Eger-Kisvárda
DUR/2020/129 Pécsi Janus Pannonius Gimnázium Pécs-Baja-Pécs
DUR/2020/130 Gáti Kovács Vilmos Általános Iskola és Középiskola Beregszász-Szolyva-Felsőgereben-Alsóverecke-Gát-Beregszász
DUR/2020/131 Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium Fehérgyarmat-Recsk-Sirok-Eger
DUR/2020/132 Szekszárdi Kolping Katolikus Általános Iskola, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szekszárd - Dinnyés - Agárd - Királyszállás - Szekszárd
DUR/2020/133 Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola Kaposvár-Budapest-Kaposvár
DUR/2020/134 Baranya Megyei SZC II. Béla Technikuma Pécs-Budapest -Pécs
DUR/2020/135 Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Győr-Budapest-Vác-Győr
DUR/2020/136 Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Nyíregyháza- Budapest- Nyíregyháza
DUR/2020/137 Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda-Recsk-Gyöngyös-Eger- Kisvárda
DUR/2020/138 Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakképző Iskolaa Nagykálló-Polgár-Füzesabony-Kál-Verpelét
DUR/2020/139 BMSZC Verebély László Technikum Budapest-Vaja-Nyírbátor-Budapest
DUR/2020/140 Topolyai Mezőgazdasági Szakközépiskola Topolya - Zimony (Zemun)- Szendrő (Smederevo)- Lepenski vir - Székelykeve (Skorenovac) - Ezüst-tó (Srebrno jezero) -Galambóc (Golubovac) - Kelemegdán, Beográd - Csúrog - Topolya
DUR/2020/141 Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikuma Veszprém - Győr- Abda-Mosonmagyaróvár-Veszprém
DUR/2020/142 Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Tokaj-Eger-Tokaj
DUR/2020/143 NSZC Cserháti Sándor Technikum Nagykanizsa - Budapest - Nagykanizsa
DUR/2020/144 Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium Budapest - Kakasd - Mecseknádasd - Siklós - Budapest
DUR/2020/145 Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Békéscsaba-Szarvas-Hódmezővásárhely-Szeged-Békéscsaba
DUR/2020/146 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár-Budapest-Tiszaföldvár
DUR/2020/147 Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium Tiszaföldvár-Budapest-Tiszaföldvár
DUR/2020/148 Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Győr-Esztergom-Győr
DUR/2020/149 Baranya Megyei SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum Pécs - Budapest - Pécs
DUR/2020/150 Szent Benedek Többcélú Szakképző Intézmény Budapesti Tagintézménye Budapest-Recsk-Eger-Budapest
DUR/2020/151 Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény-Recsk-Sirok-Eger-Hajdúböszörmény
DUR/2020/152 Baranyai Megyei SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum Pécs, Budapest, Pécs
DUR/2020/153 Nagydobronyi Általános Iskola és Középiskola Szolyva, Felsőgereben, Felsőverecke
DUR/2020/154 Horváth Mihály Gimnázium  Szentes-Budapest - Szentes

Helyi szervezet

Azonosító Szervezet Útvonal
HKHSZ/2020/1 Komló Települési szervezet Komló-Budapest-Szentendre-Tapolca-Komló
HKHSZ/2020/2 Ipolymente Települési szervezet Kalonda-Losonc-Dunaszerdahely-Kalonda
HKHSZ/2020/3 Nagymuzsaly Települési szervezet Nagymuzsaly-Munkács-Ungvár-Uzsol-Szambir-Lemberg-Alsóverecke-Szolyva-Nagymuzsaly
HKHSZ/2020/4 Szigetvár Települési szervezet Szigetvár-Sopron-Győr-Mosonmagyaróvár
HKHSZ/2020/5 Törökbecse Települési szervezet Törökbecse-Csurog-Pétervárad-Zimony-Nándorfehérvár-Székelykeve-Galambóc-Szendrőc-Törökbecse
HKHSZ/2020/6 Beregszász Települési szervezet Munkács-Ungvár-Szolyva-Verhnyij Grabovnyica-Vereckei hágó-Perecseny
HKHSZ/2020/7 Rákóczi Szövetség Romhányi szervezete Romhány-Sárospatak-Sátoraljaújhely-Romhány
HKHSZ/2020/8 Derecske Települési szervezet Debrecen-Derecske-Recsk-Sátoraljaujhely-Derecske
HKHSZ/2020/9 Polgár Települési szervezet Polgár-Szolnok-Polgár
HKHSZ/2020/10 Nagydobrony Települési szervezet Nagydobrony-Felsőgereben-Felsőverecke-Vereckei hágó-Nagydobrony