Sorszám

Dátum

Időpont

Célalap/Régió

Település

Helyszín

Létszám

242. 2019.11.04 10.00 Komárom és Vidéke Martos Alapiskola 126
243. 11.00 Naszvad Alapiskola
244. 12.30 Ógyalla Feszty Árpád Alapiskola
245. 14.00 Perbete Alapiskola
246. 15.30 Komáromszentpéter Alapiskola
247. 17.00 Komárom Komáromi Marianum Egyházi Alapiskola
248. 2018.11.05 9.00 Komárom és Vidéke Hetény Alapiskola 91
249. 10.00 Marcelháza Alapiskola
250. 11.30 Madar Alapiskola
251. 12.30 Bátorkeszi Alapiskola
252. 13.30 Búcs Alapiskola
253. 15.00 Dunamocs Alapiskola
254. 16.00 Dunaradvány Alapiskola
255. 2018.11.06 13.00 Komárom és Vidéke Csallóközaranyos Alapiskola 34
256. 14.00 Ekel Alapiskola
257. 15.00 Megyercs Alapiskola
258. 2019.11.20 9.00 Párkány és Vidéke Ipolyszalka Turczel Lajos Alapiskola 157
259. 10.30 Párkány Ady Endre Alapiskola
260. 12.00 Muzsla Endrődy János Magyar Tannyelvű Alapiskola
261. 13.30 Köbölkút Stampay János Alapiskola
262. 15.00 Szőgyén Csongrády Lajos Alapiskola
263. 2019.12.13   Léva és Vidéke Léva Juhász Gyula Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola 12

 

Megvalósult ösztöndíjátadások:

Sorszám

Dátum

Időpont

Célalap/Régió

Település

Helyszín

Létszám

1. 2018.09.03 16.00 Kassa és Vidéke Kassa Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola 29
2. 2019.09.05 16.30 (RO) Temesvár és Vidéke Végvár Végvári I-ViII. Osztályos Általános Iskola 37
3. 2019.09.09 8.00 Horvátország Sepse Általános Iskola 14
4. 9.00 Eszék Horvátországi Magyar Oktatási és Művelődési Központ
5. 10.00 Laskó Általános Iskola
6. 10.40 Kopács Általános Iskola
7. 11.15 Kórógy Általános Iskola
8. 12.30 Újbezdán Általános Iskola
9. 2019.09.09 8.30 Nagyszőlősi járás Batár Elemi Iskola 126
10. 8.55 Nevetlenfalu Középiskola
11. 9.20 Akli Oktatási Nevelési Központ
12. 9.50 Aklihegy Oktatási Nevelési Központ
13. 10.45 Szőlősgyula Általános Iskola
14. 11.30 Feketeardó Középiskola
15. 12.45 Csepe Általános Iskola
16. 13.30 Forgolány Általános Iskola
17. 14.20 Fertősalmás Általános Iskola
18. 14.50 Nagypalád Nagypaládi Móricz Zsigmond Középiskola
19. 2019.09.09 8.30 Nagyszőlősi járás Salánk Középiskola 221
20. 9.40 Verbőc Középiskola
21. 10.25 Tiszakeresztúr Általános Iskola
22. 11.00 Tiszaújlak Középiskola
23. 11.45 Tiszaújhely Általános Iskola
24. 12.45 Fancsika Általános Iskola
25. 13.25 Nagyszőlős Középiskola
26. 14.45 Tiszabökény Általános Iskola
27. 15.30 Tiszapéterfalva Általános Iskola
28. 2019.09.10 8.00 Ungvári és Munkácsi járás Csongor Általános Iskola 286
29. 8.50 Nagydobrony Középiskola
30. 9.45 Kisdobrony Általános Iskola
31. 10.15 Tiszaágtelek Általános Iskola
32. 10.50 Tiszaásvány Általános Iskola
33. 11.15 Csap 2. Sz. Széchenyi István Középiskola
34. 11.55 Eszeny Középiskola
35. 12.30 Szalóka Általános Iskola
36. 2019.09.10 8.30 Ungvári járás Kincseshomok Általános Iskola 166
37. 9.10 Koncháza Középiskola
38. 10.00 Gálocs Elemi Iskola
39. 10.20 Sislóc Sislóci Dobó István Középiskola
40. 11.00 Ungvár Ungvári 10. Sz. Dayka Gábor Magyar Tannyelvű Középiskola
41. 12.45 Ungvár Ungvári Magyar Tannyelvű Elemi Iskola és Drugeth Gimnázium
42. 2019.09.10 8.00 Felső-Tisza-Vidék Visk Viski Kölcsey Ferenc Középiskola 152
43. 9.30 Huszt Huszti Magyar Tannyelvű Általános Iskola
44. 10.30 Técső Técsői Hollósi Simon Középiskola
45. 12.15 Aknaszlatina Aknaszlatinai  Bolyai János Középiskola
46. 14.00 Rahó Rahói Középiskola
47. 15.30 Kőrösmező Kőrösmezői 1 Sz. Középiskola
48. 2019.09.11 8.30 Ungvári járás Császlóc Elemi Iskola 94
49. 8.50 Nagygejőc Általános Iskola
50. 9.15 Kisgejőc Oktatási Nevelési Központ
51. 9.50 Rát Általános Iskola
52. 10.30 Szürte Középiskola
53. 11.00 Palágykomoróc Általános Iskola
54. 11.35 Tiszasalamon Általános Iskola
55. 2019.09.11 8.00 Beregszászi járás Rafajnaújfalu Általános Iskola 94
56. 9.00 Beregsom Általános Iskola
57. 9.30 Csonkapapi Általános Iskola
58. 10.15 Hetyen Általános Iskola
59. 11.00 Harangláb Általános Iskola
60. 11.30 Bótrágy Általános Iskola
61. 12.00 Bátyú Középiskola
62. 14.15 Tiszacsoma Középiskola
63. 2019.09.11 8.00 Beregszászi, Munkácsi és Szolyvai járás Mezőgecse Általános Iskola 128
64. 8.30 Nagymuzsaly Középiskola
65. 9.00 Sárosoroszi Általános Iskola
66. 9.30 Csetfalva Általános Iskola
67. 11.00 Beregrákos Általános Iskola
68. 11.40 Munkács 3. Sz. II. Rákóczi Ferenc Középiskola
69. 13.45 Szolyva Oktatási Nevelési Központ
70. 2019.09.11 8.00 Beregszászi járás Makkosjánosi Középiskola 235
71. 9.00 Beregszász 3. Sz. Középiskola
72. 10.00 Beregszász 4. Sz. Középiskola
73. 11.15 Beregszász 6. Sz. Általános Iskola
74. 11.50 Beregszász Esze Tamás Általános Iskola és Líceum
75. 12.20 Beregszász 7. Sz. Általános Iskola
76. 13.20 Beregszász 9. Sz. Általános Iskola
77. 2019.09.12 8.00 Munkácsi járás Szernye Általános Iskola 133
78. 9.00 Barkaszó Általános Iskola
79. 10.30 Izsnyéte Általános Iskola
80. 11.20 Dercen Középiskola
81. 11.50 Fornos Általános Iskola
82. 2019.09.12 8.00 Beregszászi járás Beregújfalu Általános Iskola 214
83. 8.45 Nagybereg Középiskola
84. 9.20 Kigyós Oktatási Nevelési Központ
85. 10.00 Asztély Elemi Iskola
86. 10.35 Badaló Általános Iskola
87. 11.05 Halábor Általános Iskola
88. 11.30 Mezővári II. Rákóczi Ferenc Középiskola
89. 13.15 Nagyborzsova Általános Iskola
90. 14.00 Bene Általános Iskola
91. 2019.09.12 8.00 Beregszászi járás Mezőkaszony Középiskola 141
92. 8.40 Zápszony Általános Iskola
93. 9.30 Beregdéda Általános Iskola
94. 10.10 Nagybégány Általános Iskola
95. 10.35 Kisbégány Általános Iskola
96. 11.20 Gút Általános Iskola
97. 11.50 Gát Középiskola
98. 2019.09.12 9.00 Szepsi és Vidéke Szepsi Magyar Tannyelvű Alapiskola 146
99. 11.00 Torna  Alapiskola
100. 12.00 Méhészudvarnok Alapiskola
101. 13.30 Alsólánc Alapiskola
102. 14.00 Buzita Alapiskola
103. 15.30 Szepsi Boldog Salkaházi Sára Magyar Tannyelvű Egyházi Alapiskola 
104. 16.30 Péder Alapiskola
105. 2019.09.13 10.30 Nagykapos és Vidéke Nagykapos Magyar Ház 119
106. 12.00 Vaján Alapiskola
107. 14.30 Nagykapos Erdélyi János Alapiskola
108. 2019.09.16 9.00 Királyhelmec és Vidéke Bodrogszerdahely Alapiskola 174
109. 11.00 Nagytárkány Alapiskola
110. 13.00 Királyhelmec Alapiskola
111. 2019.09.17 10.00 Rozsnyó és Vidéke Pelsőc Alapiskola 103
112. 11.30 Rozsnyó Fábry Zoltán Alapiskola
113. 12.30 Rozsnyó Rákóczi Magyar Ház
114. 14.00 Krasznahorkaváralja Alapiskola
115. 15.00 Tornagörgő Alapiskola
116. 2019.09.18 10.00 Gúta és Vidéke Nagykeszi Alapiskola 111
117. 11.00 Csicsó Alapiskola
118. 12.00 Tany Alapiskola
119. 13.00 Nemesócsa Alapiskola
120. 14.00 Lakszakállas Könyvtár
121. 15.00 Gúta Kultúrház
122. 2019.09.19 16.30 Pozsony Pozsony Duna utcai Alapiskola és Gimnázium 36
123. 2019.09.19 8.00 (RO) Arad megye Nagyzerénd Általános Iskola 80
124. 8.30 (RO) Feketegyarmat Általános Iskola
125. 9.30 (RO) Simonyifalva Általános Iskola
126. 11.00 (RO) Ágya Általános Iskola
127. 12.00 (RO) Kisjenő Mihai Veliciu Iskolacsoport
128. 13.00 (RO) Szapáryliget Általános Iskola
129. 16.00 (RO) Arad Csiky Gergely Iskokaközpont
130. 17.30 (RO) Szentpál Általános Iskola
131. 18.00 (RO) Kisiratos Általános Iskola
132. 2019.09.20 8.00 (RO) Arad megye Zimándújfalu Általános Iskola 43
133. 8.30 (RO) Zimándköz Általános Iskola
134. 9.00 (RO) Arad Aron Cotruş Általános Iskola
135. 11.00 (RO) Majláthfalva Általános Iskola
136. 13.00 (RO) Gyorok Általános Iskola 
137. 16.00 (RO) Arad Aurel Vlaicu Általános Iskola
138. 17.30 (RO) Kispereg Általános Iskola
139. 18.00 (RO) Pécska Általános Iskola
140. 2019.09.21 11.00 (RO) Máramaros megye Nagybánya Főtér Fesztivál 92
141. 2019.09.23 10.00 (RO) Dés és Vidéke Vicei  Dsida Jenő Általános Iskola  25
142. 10.40 (RO) Apanagyfalu Általános Iskola
143. 12.00 (RO) Bálványosváralja Általános Iskola
144. 13.00 (RO) Szásznyíres I-IV. Osztályos Általános Iskola és Óvoda
145. 14.00 (RO) Dés 1-es Számú Általános Iskola
146. 2019.09.24 8.00 (RO) Beszterce-Naszód megye Magyarnemegye Általános Iskola 38
147. 9.00 (RO) Bethlen "Grigore Silasi" Általános Iskola
148. 9.45 (RO) Magyarbozás I-VIII. Osztályos Általános Iskola
149. 10.30 (RO) Szentmáté Általános Iskola
150. 11.15 (RO) Cegőtelke Elemi Iskola
151. 12.15 (RO) Beszterce Andrei Muresanu Főgimnázium
152. 2019.09.24 18.00 (RO) Szászrégen és Vidéke Szászrégen Radnótfájai Református Kistemplom 72
153. 2019.09.24 15.00 Tornalja és Vidéke Tornalja Kazinczy Ferenc Általános Iskola 256
154. 17.00 Rimaszécs Alapiskola
155. 2019.09.25 14.00 Vágsellye és Vidéke Vágsellye Magyar Ház 73
156. 15.30 Pered Községháza
157. 17.00 Negyed Alapiskola
158. 2019.09.25   Torda és Vidéke Torda Tordai Jósika Miklós Elméleti Líceum 24
159. 2019.09.26 15.00 Királyhelmec és Vidéke Perbenyik Alapiskola 6
160. 2019.09.26 8.00 (RO) Fehér megye Magyarlapád Magyarlapádi Általános Iskola 27
161. 8.30 (RO) Magyarbece Magyarbecei Általános Iskola
162. 9.10 (RO) Nagymedvés Nagymedvési Általános Iskola
163. 9.40 (RO) Marosújvár Marosújvári Lucian Blaga Általános Iskola és Óvoda
164. 10.00 (RO) Székelykocsárd Székelykocsárdi Simion Lazár Gimnázium
165. 10.30 (RO) Felvinc Felvinci Avram Iancu Általános Iskola
166. 11.00 (RO) Miriszló Miriszlói Általános Iskola
167. 12.00 (RO) Torockószentgyörgy Torockószentgyörgyi Általános Iskola
168. 12.30 (RO) Torockó Torockói Sebes Pál Álatlános Iskola
169. 2019.09.27 8.00 (RO) Fehér megye Nagyenyed Nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium 42
170. 10.00 (RO) Küküllővár Küküllővári Általános Iskola
171. 10.30 (RO) Betlenszentmiklós Bethlenszentmiklósi Általános Iskola
172. 11.10 (RO) Magyarpéterfalva Magyarpéterfalvi Toma Cocisiu Általános Iskola
173. 11.45 (RO) Buzásbocsárd Búzásbocsárdi Ioan Maiorescu általános Iskola
174. 12.30 (RO) Vajasd Vajasdi Elemi Iskola
175. 13.00 (RO) Gyulafehérvár "Gróf Majlath Gusztáv Károly" Római Katolikus Teológiai Líceum
176. 2019.09.27 12.30 Nagymegyer és Vidéke Ekecs Alapiskola 156
177. 14.00 Alistál Alapiskola
178. 15.30 Csilizradvány Alapiskola
179. 17.00 Nagymegyer Bartók Béla Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
180. 2019.09.28 15.00 (RO) Temesvár és Vidéke Temesvár Temesvári Magyar Napok 72
181. 2019.10.03 10.00 Somorja és Vidéke Nagylég Alapiskola 136
182. 11.00 Nagyszarva Alapiskola
183. 12.00 Tejfalu Alapiskola
184. 13.45 Somorja Somorjai Corvin Mátyás Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
185. 15.00 Béke Alapiskola
186. 16.00 Csallóközcsütörtök Alapiskola
187. 17.00 Csenke Alapiskola és Óvoda
188. 17.30 Nagymagyar Alapiskola
189. 2019.10.04 13.00 Ipolyság és Vidéke Ipolyszakállos Alapiskola 58
190. 14.00 Ipolyság Pongrácz Lajos Alapiskola
191. 15.00 Ipolyság Ipolysági Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola
192. 2019.10.07 9.00 Rimaszombat és Vidéke Nemesradnót Alapiskola 307
193. 10.00 Bátka Alapiskola
194. 11.30 Rimaszombat Tompa Mihály Alapiskola
195. 14.00 Feled Kultúrház
196. 16.00 Almágy Alapiskola
197. 2019.10.08 11.00 Fülek és Vidéke Gömörsíd Alapiskola 141
198. 12.00 Bolgárom Alapiskola
199. 12.45 Fülekpüspöki Alapiskola
200. 13.25 Csákányháza Alapiskola
201. 13.45 Fülek Mocsáry Lajos Alapiskola
202. 15.00 Fülek II. Koháry István Alapiskola
203. 2019.10.09 14.00 Nagykürtös és Vidéke Ipolynyék Alapiskola 32
204. 15.00 Ipolybalog Alapiskola
205. 16.00 Csáb Alapiskola
206. 17.00 Lukanénye Alapiskola
207. 2019.10.09 8.00 Érsekújvár és Vidéke Kürt Alapiskola 117
208. 9.30 Udvard Majthényi Adolf Alapiskola
209. 11.30 Nyitranagykér Alapiskola
210. 13.00 Tardoskedd Alapiskola
211. 14.45 Szimő Jedlik Ányos Alapiskola
212. 16.00 Érsekújvár Czuczor Gergely Alapiskola
213. 2019.10.14 17.00 Nyitra és Vidéke Nagycétény Alapiskola 14
214. 2019.10.15 9.30 Dunaszerdahely és Vidéke Egyházkarcsa Alapiskola 42
215. 10.00 Nemeshódos Alapiskola
216. 10.30 Nagyabony Alapiskola
217. 10.50 Felsőpatony Alapiskola
218. 11.20 Diósförgepatony Alapiskola
219. 2019.10.16 9.30 Dunaszerdahely és Vidéke Csallóközkürt Alapiskola 54
220. 10.00 Vásárút Alapiskola
221. 10.30. Felsővámos Alapiskola
222. 10.50. Pozsonyperjes Alapiskola
223. 11.20 Kisudvarnok Alapiskola
224. 2019.10.16 12.00 Dunaszerdahely és Vidéke Dunaszerdahely  Magyar Tanítási Nyelvű Szent János Egyházi Alapiskola 193
225. 12.30 Dunaszerdahely  Kodály Zoltán Alapiskola
226. 14.00 Dunaszerdahely  Vámbéry Ármin Magyar Tannyelvű Alapiskola
227. 15.00 Dunaszerahely Szabó Gyula Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
228. 2019.10.17 9.30 Dunaszerdahely és Vidéke Hegyéte Alapiskola 102
229. 10.10. Nagymad Alapiskola
230. 10.30. Nyékvárkony Alapiskola
231. 11.15. Bős Alapiskola
232. 13.20 Felbár Batthyány-Strattmann László Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
233. 13.50 Egyházgelle Alapiskola
234. 2019.10.18 11.30 Zselíz és Vidéke Zselíz Magyar Ház 54
235. 2019.10.18 15.30 Losonc és Vidéke Losonc Kármán József Alapiskola és Óvoda  39
236. 2019.10.18 17.00 Komárom és Vidéke Komárom Eötvös utcai MTNy Alapiskola 115
237. 2019.10.28 15.00 Galánta és Vidéke Galánta Kodály Zoltán Alapiskola 127
238. 17.30 Nagyfödémes Borsos Mihály Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
239. 2019.10.29 15.00 Galánta és Vidéke Nádszeg Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola 47
240. 17.00 Nagymácséd Mészáros Dávid Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola
241. 2019.10.29 15.30 Szenc és Vidéke Szenc Kultúrház 54